درباره ما

صفحه نخست  /  درباره ما

کارشناسان ما با تکیه بر برترین فناوری روز در محیطی امن و آرام آماده ارائه خدمات در زمینه خرید و فروش، رهن و اجاره، مشارکت در ساخت، مقاوم سازی و بازسازی املاک به شما سروران گرامی می باشند .


گروه مشاورین املاک 360 درجه عضو رسمی درجه یک اتحادیه املاک همدان سالهاست با کادری مجرب و سابقه ای درخشان در معاملات املاک به صورت تخصصی در سراسر شهر همدان  در خدمت هموطنان عزیز می باشد که قصد سرمایه گذاری یا سکونت در منطقه را دارند و ضمنا املاک 360 درجه متعهد می شود با اطلاعات جدید و جامعی که در زمینه خرید- فروش – رهن و اجاره – مشارکت در ساخت در منطقه توسط مشاورین مجرب و کادر کار ازموده خود دارد سرویس دهی استاندارد و توام با ارامشی را برای مشتریان محترم خود فراهم سازد این تجربه سالها تلاش و کوشش ما است. ما به شما کمک می کنیم راحت و سریعتر به اطلاعات املاک مورد نظر خود دستیابید.

اگر قبلا موفق به پیدا کردن اطلاعات ملک مورد نظر خود نشده اید می توانید از طریق امکانات سایت، اطلاعات ملک مورد نظر خود را ثبت کنید، بلافاصله پس از ثبت آن ملک توسط مشاوران ما با شما تماس گرفته خواهد شد. ما می دانیم پیدا کردن ملک دلخواه چقدر سخت است و در طول این مسیر با دقت فراوان شما را همراهی خواهیم کرد. ما تلاش می کنیم تا با اطلاع رسانی صحیح و بروز ، اهداف شما عزیزان در جهت سرمایه گذاری در شهر همدان را به سمت و سویی صحیح رهنمون سازیم.

باشد که از عهده رسالتی که بر دوش داریم که همانا مشاوره و اطلاع رسانی صحیح می باشد به شکلی شایسته بر آئیم.